Головний бухгалтер криворізького вишу попався на хабарі

Вироком Центрально-Міського районного суду Кривого Рогу головного бухгалтера одного з вищих навчальних закладів міста визнано винною в одержанні хабара.

Як повідомляють у прокуратурі області, у липні 2016 року між вказаним інститутом та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди нежитлового приміщення, яке перебуває на балансі учбового закладу, для розміщення буфету. Під час проведення планової перевірки виконання умов договору встановлено ряд порушень. А саме використання приміщення не за цільовим призначенням, внаслідок яких орендар змушений платити орендну ставку 11% замість 4%.

З проханням залишити орендну ставку 4% заступник директора ТОВ звернувся до головного бухгалтера інституту. В свою чергу вона повідомила, що за «вплив» на посадових осіб регіонального відділення Фонду державного майна України в області щодо зменшення відсоткової ставки, потрібно передати їй хабар у сумі 10 000 гривень.

«Між обвинуваченою та прокуратурою Дніпропетровської області укладено угоду про визнання винуватості. Згідно з вироку суду жінка змушена сплатити штраф у сумі 13 600 гривень», — зазначена у повідомленні прокуратури.