Громадський транспорт: на які зміни варто очікувати дніпрянам

У Дніпрі на зупинках автобусних маршрутів продовжують встановлювати дорожні знаки, що позначають місце посадки та висадки пасажирів. Наразі розмістили близько 200 вказівників. Зокрема, роботи завершені на проспектах Яворницького, Поля, Гагаріна, Пушкіна, Нігояна, вул. Калиновій та частково на просп. Слобожанському. Загалом цими знаками буде покрита вся мережа автобусних маршрутів міста. Це роблять насамперед для безпеки дорожнього руху та пасажирів.

«Встановлюючи ці знаки, хочемо привчити водіїв і пасажирів до зупинки лише у дозволених місцях. Із грудня минулого року проводимо системну роботу для вирішення проблеми посадки та висадки пасажирів автобусів поза зупинками: організовуємо рейдові перевірки за участю представників департаменту, автотранспортних підприємств і патрульної поліції, яка має право складати адміністративні протоколи за такі правопорушення. Якщо спочатку фіксували до 100 порушень, то зараз ситуація значно покращилася – порушень до 10. Таким чином хочемо повністю подолати бич Дніпра, коли маршрутки зупиняються абиде», – розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

За словами посадовця, впродовж двох-трьох тижнів планується підключити решту інформаційних табло на основних зупинках електротранспорту. За розкладом руху тролейбусів і трамваїв можна буде стежити й за допомогою мобільної версії цих табло.

Також триває робота з реконструкції тролейбусного маршруту на житловий масив Сонячний. Там будують контактну мережу. До кінця року реконструкцію планують завершити. Паралельно проводяться проектні роботи з подовження тролейбусного маршруту до ж/м Перемога-6.

Крім цього, наразі триває погодження на придбання 44 тролейбусів.

«Після завершення всіх необхідних процедур торгів із переможцями буде підписано графік постачання тролейбусів. Плануємо, щоб перша партія надійшла у цьому році», – сказав Ігор Маковцев.

Фото: pixabay