Громадський транспорт Дніпра перевели в режим надзвичайної ситуації

У Дніпрі через масштабне знеструмлення, спричинене дефіцитом в енергосистемі після ворожої атаки, громадський транспорт перевели в режим надзвичайної ситуації. Про це повідомили у департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

Попри повну зупинку електротранспорту, місто забезпечило стабільне перевезення пасажирів завдяки використанню резервів автобусних маршрутів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Через раптове припинення електропостачання ввечері 7 січня на маршрутах залишилося понад 40 трамваїв та майже 60 тролейбусів. Упродовж ночі всі тролейбуси були відбуксовані до депо. Трамваї, які неможливо було перемістити через складний рельєф, оперативно відвели з перехресть, щоб не блокувати рух.

Роботу метрополітену призупинили одразу після зникнення напруги. Завдяки злагодженим діям персоналу близько 30 пасажирів, які перебували в тунелях під час блекауту, успішно евакуювали.

Для компенсації відсутності електротранспорту у Дніпрі посилили автобусні маршрути. Кількість автобусів на лініях збільшили з 510 до 580 одиниць, зосередивши увагу на напрямках, що дублюють трамвайні та тролейбусні маршрути.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *