Хмельницькі програмісти розробили навігатор, що враховує якість доріг

Хмельницька компанія розробила навігатор Uaroads, який прокладає маршрути з врахуванням якості дорожнього покриття, пише портал kh.ridna.ua. Така опція на даний момент неможлива в аналогічних сервісах від Google і Яндексу.
Український сервіс вже зумів завоювати чимало прихильників: зараз у ньому зареєструвалося вже понад 39 000 користувачів. Завдяки їм було оцінено та записано понад 68 000 км доріг.
Тепер, окрім уже сформованої карти якості дорожнього покриття країни, сервіс радуватиме користувачів власним навігатором, який буде вести водіїв кращими автошляхами. Мобільний додаток також вміє автоматично збирати статистику про якість автошляхів, має вбудований маршрутизатор, який враховує якість дорожнього покриття та швидкість руху, а також опцію ручної оцінки маршруту.
Зібрані дані планують передавати зібрані дані в Укравтодор, щоб за картою стану доріг можна було планувати ремонтні роботи. Команда сподівається, що ця ідея зустріне схвалення в дорожних служб в найближчому майбутньому. Нині розробники сервісу закликають усіх небайдужих автомобілістів долучитися до соціальної ініціативи моніторингу стану доріг в Україні та взяти участь у тестуванні навігатора.
Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити з GooglePlay і AppStore.

Залишити відповідь