Іспит на витривалість і професіоналізм: у Дніпрі розпочинають нову акцію

Навчання на карантині стало для дітей та педагогів іспитом на витривалість і професійну майстерність. У цей час було дуже важливо дистанційно організувати роботу з учнями та своєчасно надавати практичні поради їм та їхнім батькам.

21 травня департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради провів онлайн-наради з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо завершення навчального року та запропонував долучитись до акції «Зателефонуй учню».

У телефонній розмові вчителі повинні проговорити індивідуальні досягнення учня в навчальному році, запитати про труднощі та плани. Запропонувати завдання, які допоможуть школярам провести літні канікули весело та змістовно, поєднуючи відпочинок з інтелектуальним розвитком. Порадити літературу для позакласного читання та фільми для родинного перегляду.

Діти, які живуть у цифровому світі, в епоху постійних змін, як ніколи потребують вчителя, який вміє і бажає спілкуватися. Саме порозуміння педагога з учнем – основна цінність сучасної школи.