Кам’янський гурт «Калина» – учасник Міжнародного фестивалю

На Дніпропетровщині Кам’янський фольклорний гурт «Калина» пройшов конкурсний відбір на Міжнародний фестиваль-форум можливостей людей поважного віку «Золоті роки», який проходитиме у Львові. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Фестиваль-форум започаткований львівською громадською організацією з підтримки людей похилого віку «Золоті роки» і проходить вже третій рік поспіль, збираючи активних пенсіонерів України та країн близького зарубіжжя.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Кам’янський творчий колектив панянок похилого віку «Калина» у фестивалі братиме участь вперше.

Нагадаємо, що гурт існує вже 15 років, 6 з яких працює при Центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка. Найстаршій учасниці – 80 років, наймолодшій – 60. Вони часті гості міських заходів та творчих зустрічей. Родзинкою колективу є акапельне виконання пісень без музичного супроводу. У репертуарі співачок більш, ніж 150 творів, більшість яких – українські народні пісні. Завдяки яскравому та самобутньому виконанню жінки прославилися не тільки у рідному місті, а й в усій Україні. Тепер кам’янчанки представлятимуть свою творчість й на Міжнародному фестивалі.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!