Кіровоградців у день виборів спитають щодо перейменування міста

Опитування мешканців Кіровограда щодо перейменування міста, як і планувалося, відбудеться 25 жовтня, у день виборів до місцевих органів влади. Про це повідомив заступник мера Сергій Колодяжний, пише kirovograd.net. Опитування проведуть на вулиці, за межами виборчих дільниць, у період із 8.00 до 17.00. Можливість віддати свій голос за один із семи варіантів майбутньої назви обласного центру — Благомир, Ексампей, Єлисаветград, Козачин, Златопіль, Кропивницький чи Інгульськ — можна буде за наявності паспорта, який засвідчить реєстрацію місця проживання саме на території обраної дільниці для голосування.
«Міська влада здійснює виключно соцопитування, результати якого будуть передані на розгляд Верховної Ради, — підкреслив Сергій Колодяжний. – Саме парламент прийматиме остаточне рішення про нову назву Кіровограда.
Підбиття підсумків опитування відбудеться у міськраді, а офіційне оголошення результатів планується на 21.00. За процесом — від початку голосування до встановлення результатів — запросили спостерігати представників ЗМІ.

Добавить комментарий