Конкурси, вистави та майстер-класи: у Дніпрі пройшла Ніч музеїв

Насичена програма заходів цьогоріч була запланована у Дніпропетровському національному історичному музеї імені Дмитра Яворницького. Дійство відбувалося на трьох локаціях. Безпосередньо біля самого музею провели конкурси малюнків та історичних костюмів.  Повідомляють у прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«У всіх містян, які долучилися до конкурсу, костюми були дуже гарні. Кожен вклав душу у свій образ. Було складно, але жюрі визначило 3 фіналістів і одну переможницю», – розповіла Валерія Лавриненко, заступниця директора історичного музею.

Також відвідувачів запросили на майстер-класи від музейних археологів. Вчили замальовувати кераміку, робити прикраси, ковати лускаті обладунки та добувати вогонь у 6 способів. Різали шкіру та овочі ножами різних епох. 

«Дуже цікаво та автентично! Класно, що ми маємо можливість прийти на такі заходи і відволіктись від проблем, отримати позитивні емоції та корисно провести дозвілля», – зазначає Світлана, відвідувачка Ночі музеїв.

Надвечір біля музею відбувся благодійний концерт. Перед відвідувачами виступив український кантрімен Макс Параграф та гурт «Кімната Гретхен». Усі небайдужі мали змогу задонатити гроші для військових з протиповітряної оборони і взяти участь у благодійному аукціоні. 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!