Консультації юристів та правові майстер-класи: на Дніпропетровщині стартує тиждень права

Є юридичні питання? Бажаєте більше знати про свої права? Відповіді можна отримати у тиждень права на Дніпропетровщині. Він пройде з 7 по 13 грудня. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

У школах Дніпропетровщини протягом цього тижня пройдуть інформаційні виховні години, уроки права та брифінги на юридичну тематику.
Консультації мешканцям регіону цього тижня надаватимуть в університеті внутрішніх справ та в головному управлінні юстиції в Дніпропетровській області.
У Дніпропетровській облдержадміністрації також можна отримати безоплатну правову консультацію. Для цього потрібно прийти у вівторок або четвер за адресою: пр. Кірова,1, перший поверх, кабінет 5. Тут працюють фахівці з юридичного управління облдержадміністрації. Їх завдання – допомагати людям в юридичних питаннях.
Цього тижня також будуть проводитися майстер-класи, флеш-моби та телепрограми. До участі залучаються департаменти, управління облдержадміністрації, органи юстиції, школи та виші, громадськість.
День прав людини – міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН. У цей день у 1948 році  ухвалили Декларацію прав людини.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !
Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь