Контрабанду в зоні АТО шукатимуть із собаками

Державна фіскальна служба розглядає можливість кінологічного забезпечення спецпідрозділу податкової міліції «Фантом», що працює в зоні проведення антитерористичної операції.

Про це заявив заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-службу відомства.

«Оскільки кінологічне забезпечення дає реальні практичні результати, нині ми розглядаємо питання щодо його активного застосування у роботі спеціального підрозділу ДФС України «Фантом», який здійснює оперативне забезпечення у зоні проведення антитерористичної операції», — сказав Білан.

За його словами, на сході країни нині складна ситуація, де через лінію зіткнення проводиться незаконне переміщення не лише зброї, вибухівки, а й контрабанди, зокрема, тютюнових виробів.

«Тому дуже важливо знайти адекватні й ефективні методи впливу на зменшення і ліквідацію контрабандних потоків, забезпечивши захист економічних інтересів держави та безпеку громадян», — зазначив Білан.

На митницях ДФС працюють 142 кінологічні команди, які допомагають правоохоронцям виявляти наркотики, тютюнові вироби та інший контрабандний товар.

Добавить комментарий