Користувачів Facebook атакує масовий вірус

У соціальній мережі Facebook з’явився вірус, який нещодавно активно почав поширюватися у Європі та США, тепер він з’явився в мережі в Україні, пише tsn.ua. Як повідомляєтся, вірус виявили близько двох днів тому. Таким чином, користувачі соціальної мережі отримують повідомлення від друзів з сумнівними посиланнями, коли ви за ним переходите — вам пропонується встановити нову версію вашого браузеру, саме тоді вірус потрапляє у ваш девайс.

Інші випадки зараження вірусом зафіксовані, коли користувачу приходить повідомлення про те, що його публікацією поділився хтось з друзів та при цьому відмітив його. Тим часом, у самому пості розміщено відеоролик та посилання, якщо ви перейдете за ним — ваш браузер автоматичне почне нібито оновлюватися, тоді вірус і потрапляє до вас.

За інформацією видання, поки що відомі випадки зараження лише браузера Chrome, але не виключено, що й інші можуть бути уразливими до загрози. Якщо вірус вже потрапив на ваш девайс, необхідно через диспетчер завдань закрити усі процеси, а після цього видалити у вашому браузері нове вірусне оновлення або розширення.

Добавить комментарий