Котельні, водоводи та сучасне медобладнання: підсумки тижня від Дніпропетровської ОДА

Про виконану роботу відзвітували в Дніпропетровській ОДА. За традицією – відкрито і прозоро. Радник керівника області Юрій Голик розповів сьогодні про будівництво котелень і водоводів, придбання сучасного медобладнання, перевиконання бюджетів області тощо. Такі звіти в Дніпропетровській ОДА проходять щотижня.

За 11 місяців 20 районів і 4 міста Дніпропетровщини виконали річний бюджет. Тобто цілий місяць область буде заробляти додаткові кошти, які підуть на соціально важливі проекти.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Новеньку котельню відкрито в школі села Веселе Криворізького району. Температура в класах тут не перевищувала 10 градусів. Тепер діти будуть навчатися в теплі. Загалом цьогоріч на альтернативне паливо перевели 4 школи та лікарню. На це з облбюджету виділили 7,6 мільйона гривень. Завершується ремонт водоводу в Новомосковському районі. До сіл Голубівка, Губиниха, Вільне і містечок Гвардійське і Черкаське не доходило 60% води. До кінця року 10 тисяч мешканців отримають воду без перебоїв. Повним ходом йде реконструкція стадіону «Трудові резерви» в Дніпропетровську. Цього року придбають всі матеріали для бігової доріжки, яку прокладуть у наступному. Вартість капремонту – близько 30 млн. гривень.

Два сучасних медичних апарати придбали для лікарні ім. Мечникова і клінічного центру кардіології. Обладнання дозволить проводити найскладніші високоточні операції. Загальна вартість – 14 млн. гривень. Крім того, за останні 4 місяці, завдяки новому підходу до тендерів та онлайн торгам на ProZorro, ОДА заощадила 15 млн. гривень на закупівлі ліків. Чесна конкуренція дозволяє купувати медикаменти на 17-18% дешевше порогових цін, встановлених МОЗ.

За субсидіями на минулому тижні звернулися більше 11 тисяч сімей. Всього допомогу вже отримують майже 335 тисяч родин. Ще 4 адмінпослуги запущені на сайті iGov і доступні онлайн. Це заявка на вклеювання фото в 25 і 45 років, видача паспорта замість вкраденого або втраченого, обмін непридатного документа. Всього на https://igov.org.ua/ мешканцям Дніпропетровську доступно 133 послуги.

Переглянути щотижневий звіт ОДА можна за посиланням: https://youtu.be/S5s6GBny5Ks.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь