Криворізьке підприємство оштрафували за неправдиву інформацію на упаковці круп та борошна

ТОВ «ТІСО» (м. Кривий Ріг) оштрафовано на 20 000 гривень за порушення законодавства про захист  від недобросовісної конкуренції. Про це повідомили в Дніпропетровському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

Як було встановлено, товариство з обмеженою відповідальністю «ТІСО»  поширювало на упаковці продукції: круп, борошна неперевірену в установленому законодавством порядку інформацію у вигляді круглої емблеми з написом «Екологічно чистий продукт» (без відповідних підтверджуючих документів) в той час як така продукція не проходила відповідні екологічні випробування та не має екологічного сертифіката та поширювало у такий спосіб неточну інформацію про природу походження та споживчі властивості продукції.

Таким чином, ТОВ «ТІСО» повідомляло потенційним споживачам неточні відомості про споживчі властивості продукції, що могло вплинути на їх наміри щодо придбання товарів цього суб’єкта господарювання, внаслідок чого товариство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції.

В ході розгляду справи Товариство припинило порушення конкуренційного законодавства.

За порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції ТОВ «ТІСО» оштрафовано на 20 000  гривень загалом.

Добавить комментарий