Лікарні області отримали вже третю гуманітарку від США, – Валентин Резніченко

Від шприців та рукавичок до спецліжок й обладнання – США передала лікарням Дніпропетровщини черговий вантаж гуманітарної допомоги. Свій внесок зробили прості американські мешканці та лікарі.

«Це третій медичний гуманітарний вантаж від США, який ми отримуємо. Його вартість – більше 600 тисяч гривень. Загальна ж сума американської допомоги склала вже більше 3 млн. гривень, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Серед отриманого – медобладнання, препарати, витратні матеріали. Усе розподілять між лікарнями регіону, що приймають бійців АТО та переселенців, а також військовими госпіталями на сході».

Радник голови ОДА Ольга Горб зазначила, що це не останній вантаж гуманітарки від США. Наступна партія очікується вже за два місяці. Це буде дороговартісне обладнання для Дніпропетровського опікового центру.

«Загалом наші лікарні отримують саме ту допомогу, яка їм необхідна. Перелік потрібних препаратів, витратних матеріалів та обладнання формується заздалегідь», – зауважила радник голови ОДА.

Гуманітарний медвантаж – проект Support Hospitals in Ukraine, додала Ольга Горб. Вона також подякувала партнерам, меценатам та волонтерам, які допомагають з логістикою та сортуванням вантажу.

Лікарні області вже отримували допомогу від США у лютому та серпні 2015-го.

Добавить комментарий