Майже 380 тисяч сімей Дніпропетровщини отримують субсидію

Субсидію на Дніпропетровщині отримують вже більше 378 тисяч сімей, і кількість бажаючих мати таку держдопомогу не зменшується. Тільки на цьому тижні в управління соцзахисту області надійшло майже 16 тисяч нових заяв.

«Очікували, що до кінця року буде близько 350 тисяч бажаючих оформити субсидію. Вже сьогодні вона призначена 378 тисячам сімей. І це не межа – щотижня в управління соцзахисту продовжують надходити близько 10 тисяч нових заяв», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Оформити субсидію можна особисто, поштою або через інтернет. Останній спосіб стає все більш популярним – документи на оформлення субсидії в електронному вигляді надали вже близько 5 тисяч жителів регіону.
Все, що потрібно подати – заяву та декларацію про доходи. Не має значення, хто є власником житла, на кого відкриті рахунки. Не враховуються одноразові допомоги, аліменти, відсотки від депозитів тощо. Субсидія призначається тільки на норми споживання води, газу, світла, опалення.
На цьому тижні в управління соцзахисту області надійшло майже 16 тисяч заяв на оформлення субсидії, майже 14 тисячам сімей вона призначена.

Добавить комментарий