Масштабне будівництво – нові соцоб’єкти з’являються на Дніпропетровщині, –  Валентин Резніченко

На Дніпропетровщині велике будівництво: у різних куточках області споруджують садочки, водогони, ремонтують лікарні та дороги. На масштабні роботи цьогоріч виділили колосальну суму – майже мільярд гривень, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Будивництво
Будують та ремонтують соціальні об’єкти по всій області. 17 лікарень, 25 дитсадочків та шкіл, 400 доріг, 27 водогонів, 22 ліфти – і це далеко не весь список проектів, роботи на яких в самому розпалі.  

«Незважаючи на скрутну ситуацію в країні, регіони мають розвиватися. Таке завдання ставить нам Президент України Петро Порошенко. І Дніпропетровщина доводить: як би не було важко, можна знайти можливість споруджувати дитячі садки, реконструювати лікарні і школи, ремонтувати дороги. Цьогоріч область перетворилася у великий будмайданчик – розпочалися роботи на майже мільярд гривень», – зазначив Валентин Резніченко.

Будивництво2

А буде ще більше, запевнив очільник області.

«Таке масштабне будівництво плануємо і в наступному році. Ми перевиконали  бюджет області та розуміємо, що в 2016-му грошей буде більше. Відтак – і об’єктів буде більше», – наголосив він.
Про найбільш значущі проекти в облдержадміністрації розповідатимуть щопонеділка під час щотижневого публічного звіту.
 Будивництво3

Залишити відповідь