Медальне самбо: спортсмени Дніпропетровщини повернулися з турецької столиці з нагородами

З 4 по 7 грудня у Стамбулі проходив Чемпіонат Європи з боротьби самбо серед хлопців та дівчат віком 15-16 років. Нагороди виборювали 115 спортсменів з 19 країн світу. Медальний залік виграла команда України. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

На першість Європи свої команди делегували Азербайджан, Білорусь, Грузія, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Узбекистан, Казахстан, а також Німеччина, Румунія, Швейцарія, Ізраїль, Кіпр, Македонія, Туреччина, Хорватія і Греція. Розігрувалося 20 комплектів медалей.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За підсумками змагань в активі збірної України 18 нагород, дев’ять з яких – найвищого ґатунку. Як результат – перша сходинка в командному заліку. Свій внесок у загальну перемогу зробили спортсмени Дніпропетровщини, шість з них – з Кривого Рогу.

У запеклій боротьбі серед кращих спортсменів континенту перше місце вибороли Анастасія Перехрест (до 44 кг), Сергій Карабут (до  66 кг), Володимир Кириченко (до  72 кг) та Станіслав Сергійчук (до  78 кг). «Срібло» – у Анастасії Жиляєвої, «бронза» – у Єлизавети Горб та Олександра Щербакова.

На Дніпропетровщині професійно займаються самбо 1069 спортсменів, їх навчають 22 тренери.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь