Мешканка Дніпропетровщини створює незвичні ляльки (Фото)

Яскраві, добродушні, дивовижні ляльки притягують погляди відвідувачів. Це творіння рук Тетяни Ізотової — юриста Нікопольського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

«Шити ляльки почала випадково, вперше побачила подібні на виставці, дуже сподобалось, потім переглянула в інтернеті матеріал  і захотіла спробувати зробити сама якусь незвичайну та цікаву ляльку, яка буде єдина та неповторна», — розповідає майстриня, зазначають у прес-службі ГУНП України у дніпропетровській області.

Жінка сама створює образ, майструє всі деталі: каркас, тіло з панчіх та синтепону, шиє їм одяг. Її інтер’єрні ляльки виконані в змішаній панчішній техніці. На виготовлення однієї майстриня витрачає близько місяця. Всього ж за чотири роки свого захоплення Тетяна дала життя 20 своїм творінням.

«Зізнаюся, я отримую від свого хобі неймовірне задоволення. За можливості відвідую майстер-класи, виставки в інших містах. Свої роботи дарую друзям і знайомим. Приємно бачити та відчувати, що мої ляльки викликають у оточуючих приємні емоції та радість»,- говорить Тетяна.

В органи внутрішніх справ Тетяна Ізотова прийшла у 2002 році. Розпочала свою професійну діяльність дізнавачем, а на посаді юриста Нікопольського відділу поліції працює вже понад десяти років. Через її руки пройшло багато судових справ, де вона захищала інтереси Національної поліції. На її рахунку багато виграних справ. Робота кропітка та відповідальна. Тетяна говорить, що в незвичайному захопленні черпає енергію для виконання прямих професійних обов’язкі

Свого нового персонажа, який ось-ось з’явиться на світ, Тетяна ласкаво називає Бабуся Ягуся. Говорить, що саме вона була її улюбленим казковим персонажем в дитинстві. Всього ж за чотири роки вона подарувала життя понад двом десяткам своїх творінь.