Мешканці Дніпропетровщини стали більше хворіти на застуду та грип

За останній тиждень до лікарень області звернулося майже 30 тисяч людей. Це вдвічі більше, ніж у попередні сім днів, повідомила директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталія Будяк.

Найбільше хворих у Кривому Розі, Першотравенську, Новомосковську, Павлограді, Дніпродзержинську, Нікополі, Жовтих Водах, а також Широківському, Покровському, Межівському, Нікопольському, Петриківському, Новомосковському і Апостолівському районах.

«Вірус грипу А встановлено у 17 мешканців області. Усі вони вчасно отримали лікування та вже одужують, летальних випадків немає», зазначила Наталія Будяк.

Головний лікар області зауважила, що при перших ознаках застуди чи грипу треба залишитися вдома та викликати лікаря: «У жодному разі не можна продовжувати ходити до школи чи на роботу – так ви робите гірше собі та наражаєте на небезпеку оточуючих. Не займайтеся самолікуванням. Це може призвести до ускладнень, зокрема пневмонії. Вилікувати її у занедбаному стані вже неможливо».

Щоб не захворіти на грип треба частіше мити руки, провітрювати приміщення, робити вологе прибирання, правильно харчуватися, тепло одягатися та уникати стресів.

Добавить комментарий