Мешканці Кам’янки та Злучистого їздитимуть додому новенькою дорогою

 

Єдина дорога до сіл Кам’янка та Злучисте Софіївського району в жахливому стані. Великі ями заважають рухатися швидкій, машинам з продуктами харчування та приватним автомобілям. Нерідко трапляються й аварії. Про це під час особистого прийому очільнику області розповіла мешканка Кам’янки Віра Ткачук. Та одразу отримала рішення проблеми: навесні 2016 року дорогу полагодять.

Дорога від траси Миколаїв – Дніпропетровськ до  Кам’янки дуже важлива для мешканців двох сіл, розповіла Віра Ткачук. «Це єдина дорога від траси до Кам’янки та Злучистого.  Нею їздить і швидка допомога, і машини з продуктами, — повідомила жінка. — Я навіть не можу передати, в якому стані ця дорога. Там вибиті великі ями. Колись нам робили ямковий ремонт і рік-півтора можна було їздити. А  останні роки 3-4 взагалі ніякі роботи не проводяться».

До того ж, каже жінка, на цій дорозі часто стаються аварії. «На підйомі, коли переїжджаєш річку Кам’янка, лише нещодавно 2 чи 3 аварії були – машини розбивалися, люди травмувалися. Там завузько, поворот і спуск. Важко проїжджати», — поскаржилася жінка.

Цей момент обов’язково врахують під час ремонту, пообіцяв Валентин Резніченко. Навесні наступного року коштом Укравтодору роботи будуть виконані. Полагодять ділянку майже в 6 км.

Добавить комментарий