Мешканців Дніпропетровщини попереджають про туман

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на 20 січня оголошено попередження про метеорологічні явища 1 рівня небезпечності: вночі та у першій половині дня у Дніпрі та місцями по області очікується туман. Видимість в тумані 100-300 м. Повідомляють в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

20 січня: мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями по області туман. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура повітря по області вночі 2-7 морозу, вдень від 3 морозу до 2 тепла; по місту вночі 2-4 морозу, вдень близько 0.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

21 січня: мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі від 4 морозу до 1 тепла, вдень 0-5 тепла.

22 січня: хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі від 2 морозу до 3 тепла, вдень 0-5 тепла.

 

Фото: pixabay

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!