Мешканцям Дніпропетровщини покажуть фільм про бійців АТО «Рейд»

14 жовтня кінотеатри і будинки культури Дніпропетровщини безкоштовно покажуть український фільм про бійців АТО «Рейд». Так область вшанує пам’ять воїнів в День захисника України.

У Дніпропетровську патріотичне кіно можна буде переглянути на екрані кінотеатру «Правда-кіно». Безкоштовний сеанс пройде 14-го жовтня о 14:00. «Ми звернулися до всіх кінотеатрів міст та районів області з проханням провести якомога більше безкоштовних сеансів в жовтні. Мешканцям регіону буде цікаво дізнатися правду про події серпня-вересня минулого року в зоні АТО», — зазначила начальник управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина.

«Рейд» — це документальний фільм про подвиг героїв-десантників, які в серпні-вересні 2014-го, прийнявши на себе потужний удар терористів, врятували Маріуполь і зупинили наступ на Харків. Фільм, створений за підтримки Міноборони та Генштабу ЗСУ, розкриває подробиці операції українських військ, які досі не розголошувалися. Відеоматеріали, зняті військовими на місці подій, інтерв’ю з героями та експертами, реконструкції боїв — все це в кінохроніці «Рейд».

«У ніч з 24 по 25 серпня 4000 вояків регулярної російської армії вторглися на нашу територію без оголошення війни. Сталася Іловайська трагедія. Як вийшло, що наступ росіян захлинувся, і вони були змушені вже 5 вересня сісти за стіл переговорів?», — таке питання ставлять у трейлері «Рейду». Відповідь – дивіться у самому фільмі.

Добавить комментарий