Microsoft і Google домовилися більше не вести патентні війни

Корпорація Microsoft і компанія Google домовилися припинити взаємні судові позови, що стосуються порушення патентних прав, передає Кореспондент з посиланням на Reuters.

На знак завершення патентних воєн компанії заявили, що угода кладе край судовим поєдинкам щодо прав на різні технології, включаючи мобільні телефони, бездротовий доступ в інтернет, а також патентів, що використовуються в ігрових консолях Xbox корпорації Microsoft та інших продуктів Windows. Фінансові умови операції компанії не розголошували. Обидві компанії вели проти один одного 18 судових справ у Сполучених Штатах і Німеччині.

Угода також припиняє всі судові розгляди, що стосуються Motorola Mobility, яку Google продала компанії Lenovo Group в минулому році, зберігши свої патенти.

“Google і Microsoft погодилися співпрацювати з певних питань, що стосуються патентів, і з нетерпінням чекають можливості попрацювати разом в інших сферах в майбутньому на благо своїх клієнтів”, – говориться в спільній заяві компаній. Компанії повідомили, що вони співпрацюють з таких питань, як розробка єдиного патентного суду для Європейського Союзу і безкоштовна технологія для прискорення відео в інтернеті.

Однак оскільки Microsoft і Google продовжують випускати продукти, які безпосередньо конкурують один з одним, в тому числі пошукові системи і мобільні дівайси, то угода не відкидає будь-яких судових розглядів у майбутньому, зазначив прес-секретар Microsoft.

Фото: politico.com

Залишити відповідь