«Миколай про тебе не забуде»: близько 2 тисяч дітей атошників, переселенців та малозабезпечених родин області отримають подарунки до Дня Святого Миколая

19 грудня – одне з найбільш очікуваних дитячих свят. Отримати солодощі та подарунки від Святого Миколая мріють усі малі. На Дніпропетровщині допоможуть здійснити бажання тих, хто потребує особливої уваги та підтримки. Це діти атошників, переселенців, малозабезпечених родин, сироти.

На Дніпропетровщині пройде акція «Миколай про тебе не забуде». Її ініціювала громадська організація «Разом.ua», а облдержадміністрація підтримала ідею.

«Кожен мешканець області зможе стати справжнім Миколаєм для вихованців інтернатів, дітей атошників, переселенців, малозабезпечених родин. Придбайте для них солодощі, канцтовари, іграшки, одяг чи взуття, – закликав голова громадської організації «Разом.ua» Максим Карамушка. – Також можна стати помічником Миколая – пакувати подарунки, розвозити їх».

Ті, хто зголосяться взяти участь в акції, можуть передати подарунки за адресами: вул. Столярова, 8 та пр. Гагаріна, 38. Це монтажний технікум та гуртожиток національного університету. Якщо ж є бажання допомогти у пакуванні подарунків та їх доставці, звертайтеся за телефоном 099 380 33 73.

Директор департаменту освіти і науки ОДА Олексій Полторацький зазначив, що також до дня Святого Миколая в області пройдуть два концерти. 18 та 24 грудня на дітей очікують незабутні враження та солодкі подарунки. На свято запрошені більше 2 тисяч хлопців та дівчат з малозабезпечених родин, з сімей атошників, переселенців, чорнобильців, шахтарів.

Залишити відповідь