Мінагрополітики задіяло близько 170 незалежних фахівців до реформування галузі

 

Міністерство аграрної політики України для реформування галузі задіяло близько 170 незалежних фахівців. Про це розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише «Урядовий портал».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Вперше за роки незалежності України до реформування аграрного сектору були залучені незалежні фахівці міжнародних та вітчизняних організацій, громадського сектору. Близько 170 експертів взяли участь у розробці Стратегії розвитку сільського господарства 2015-2020», – зазначив Олексій Павленко.

Як було повідомлено, розробка Єдиної та комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки відбувалася в рамках 8 робочих груп та 24 підгруп за основними напрямами реформування.

«За всіма напрямками, від земельної реформи до дерегуляції, до роботи над Стратегією долучилися фахівці інституцій громадянського суспільства та міжнародних організацій, таких як World Bank, IFC, USAID, FAO, EIB, OECD, OSCE. Мінагрополітики прагне зробити процес реформування галузі максимально прозорим та відкритим до участі широких кіл суспільства», – наголосив міністр.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь