Міносвіти назвало дати ДПА та ЗНО

Міністерство освіти та науки визначилося зі строками та переліком предметів державної підсумкової атестації для школярів. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на прес-службу МОН.

“Державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня проводитиметься з трьох предметів з 10 по 20 травня 2016 року. Державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня – з 1 по 10 червня 2016 року з трьох предметів”, – йдеться у повідомленні.

Так, згідно з наказом МОН №940 учніі початкової школи (1 ступеня) складуть ДПА з української мови, літературного читання та математики. Учнів середньої школи (II ступеня) тестуватимуть з української мови та математики. Третій предмет визначатиметься педагогічною радою школи.

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня  підсумкова атестація відбудеться з 16 по 30 травня 2016 року та буде проходити у формі ЗНО. Серед обов’язкових предметів – українська та іноземна мови, на вибір школяра – математика або історія.

Залишити відповідь