Молоді політики БПП з Дніпропетровщини та Молодіжного Союзу партії ХДС (Німеччина) планують співпрацювати

Представники молодіжного крила Дніпропетровської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» та «Молодіжного союзу» (нім. JungeUnion) — молодіжної організації партії Християнсько-Демократичний Союз (ХДС) обговорили можливості співпраці та налагодження довготривалих контактів. Про це йшла мова під час зустрічі керівництва територіальної організації партії, представників ХДС і Фонду Конрада Аденауера в офісі Дніпропетровської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка».

11

«Оскільки партія «Блок Петра Порошенка» подала заявку на членство до Європейської народної партії, політики зустрічаються, обмінюються думками. Є реальне співробітництво між молодіжними організаціями. Сьогодні йде мова про співробітництво між молодіжними організаціями, політичний обмін на європейському рівні, про поїздки та тренінги до країн ЄС», — сказала директор Фонду Конрада Аденауера ГабріелеБауманн, яка брала участь в зустрічі.

В свою чергу керівник секретаріату Дніпропетровської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» Гліб Пригунов сказав, що партійці зацікавленіу співпраці й співробітництві з найвпливовішою та найпотужнішою європейською партією ХДС.

«Для нас важливо, що найвпливовіша партія найвпливовішої країни Євросоюзу завітала до Дніпропетровська. Тут є потенціал не тільки промисловий, науковий, а й політичний. Зв’язки, які відбуваються саме на рівні молодіжних організацій, дають нам сподівання на те, що нова генерація політиків приведе Україну до європейського майбутнього. Ті поради і той досвід, яким сьогодні обмінялися учасники зустрічі буде використаний в політичній роботі,будуть застосовані нові підходи до формування політики», — сказав Гліб Пригунов.

Голова Міжнародної комісії організації «Молодіжний союз» партії ХДС (Німеччина)ЙонесУакас відзначив, що вони готові започатковувати тривалі контакти на перспективу з молодіжним крилом Дніпропетровської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка».

В свою чергу керівник молодіжного крила Дніпропетровської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» Артем Тимарев зазначив, що зустріч мала конкретний практичний досвід для йогоколег щодо проведення виборчих кампаній та участі молоді у політиці.

«Зустріч жива, молодь задає конкретні запитання. Молодь цікавлять питання по виборам, досвід Німеччини — чи не віддаляють їх від політики, не намагаються їх прибрати, наскільки у них легше.У нас поки важче, але ми змінимо цю тенденцію. Головне, що є бажання і прагнення самої молоді», — сказав Артем Тимарев.

Довідково

Організація JungeUnion – «Молодіжний Союз» є молодіжної організацією партії Християнсько-Демократичний Союз (ХДС) Німеччини (лідер партії – Ангела Меркель). «Молодіжний союз» має 30 депутатів в Бундестазі і 3000 депутатів місцевого значення. «Молодіжний союз» спільно з Фондом Конрада Аденауера довгий час підтримують демократичні молодіжні організації в Україні.

Християнсько-Демократичний Союз Німеччини є членом Європейської народної партії і стратегічним партнером партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка».

 

 

Добавить комментарий