МОЗ: Другий тур вакцинації проти поліомієліту розпочнеться 30 листопада

Результати першого туру вакцинації проти поліомієліту позитивні. Про це сьогодні йшлося на брифінгу в Будинку Уряду. Зокрема, Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі зазначив, що на початок першого туру вакцинації, який стартував 19 жовтня, рівень вакцинації проти поліомієліту був 14%. Повідомляє Урядовий портал.

«Для нас було дуже важливо, щоб процес пройшов добре, щоб люди зрозуміли, що це потрібно, важливо. В цілому потрібно було провакцинувати 2 млн. 314 тисяч 988 дітей. І на п’ятницю, 6 листопада, було провакциновано 1 млн. 244 тис. 257 дітей. Це 53,7 %. Я думаю, що дуже добрий результат для першого раунду», – зазначив Міністр. За його словами, динаміка в усіх регіонах різна. Так серед лідерів Харківська та Кіровоградська області, де рівень вакцинації більше 80%. У 17 областях цей показник більше 50%, а у 10 областях – 60%. При цьому, наприклад, проведення додаткової вакцинації в районах краще, ніж в обласних центрах, а в сільській місцевості краще, ніж в міській.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У свою чергу заступник Міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець повідомив, що другий тур імунізації планується розпочати 30 листопада.

«Для цього спільно з дитячим фондом ЮНІСЕФ цього тижня ми починаємо отримувати додаткову вакцину у кількості 4,4 млн. доз. І таким чином ми задовольнимо потребу для другого туру вакцинації», – підкреслив він. За словами Ігоря Перегінця, перший та другий тури передбачають вакцинацію дітей від 2 місяців до 6 років. Третій тур включатиме і дітей до 10 років.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь