МОЗ закликає не панікувати з приводу грипу

Не панікувати з приводу грипу закликає українців Мінохорони здоров’я, пишуть Подробности. Епідпоріг в Україні не перевищено. Про це сьогодні заявив очільник профільного відомства Олександр Квіташвілі.
За його словами, порівняно із минулим тижнем, кількість хворих в країні зросла лише на 3%. Але, зазначив Квіташвілі, це — типовий сезон грипу. Що ж стосується так званого вірусу свинячого грипу, то міністр запевнив: хвороба не смертельна. Варто лише вчасно звертатися до лікарів, щойно температура тіла підскочила до 38 градусів.
У групі ризику — діти до 5 років, люди похилого віку, ті, хто мають хронічні захворювання та вагітні. Також урядовець запевнив: необхідні ліки проти цього штаму вірусу є. «Не треба панікувати, просто треба більше за собою доглядати, звертатися до лікарів. «МОЗ проводить всі роботи, які потрібні по поліклініках. Ми вивчатимемо всі летальні випадки. Н1N1, який був у країні, по всій Європі по всьому світу в минулому році, він нікуди не зник. Він так і є. Взагалі віруси мутують щороку. Взагалі це не летальне захворювання, якщо правильно з ним поводитися», — запевняє Олександр Квіташвілі.

Добавить комментарий