На Дніпропетровщині безвісти зникло троє людей (Фото)

Правоохоронці Дніпропетровської області звертаються до громадян з проханням — допоможіть встановити місцезнаходження трьох безвісти зниклих жителів м. Павлограда.

Павлоградським відділом поліції встановлюється місцезнаходження безвісно зниклої Лисенко Маргарити Іванівни 1969  року народження, жительки м. Павлограда.  9 січня 2019 року жінка пішла з додому та до теперішнього часу її місцезнаходження невідоме.

Особливі прикмети: шрам на правій брові.

Також у лютому поточного року вже було опублікована інформація про пошук безвісти зниклого Кир’ян Михайла Григоровича, але на жаль, пошуки не мали результату. Павлоградським відділом поліції встановлюється місцезнаходження безвісно зниклого Кир’ян Михайла Григоровича 1939  року народження, жителя м. Павлограда.  12 лютого 2019 року він пішов з кафе «Каштан», що розташоване по вул. Соборній міста Павлограда, та до теперішнього часу його місцезнаходження невідоме.

Був одягнений: кепка шкіряна чорного кольору, куртка синього кольору дута, штани коричневого кольору.
Особливі прикмети: вставні шелепи, шрам після видалення апендициту.

Павлоградським відділом поліції встановлюється місцезнаходження безвісно зниклої Крупської Наталії Василівни 21.03.1978  року народження, жительки м. Павлограда.  12 січня 2017 року жінка поїхала на заробітки до Ізраїлю та додому до теперішнього часу не повернулась.