На Дніпропетровщині чоловік вирішив украсти «подарунок»

За пограбування та побиття жительки Павлограда поліцейські затримали її знайомого. Чоловік дочекався жінку біля під’їзду, потім напав та забрав сумку з цінними речами. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

6 травня з повідомленням про пограбування до поліції звернулась місцева мешканка. Жінка повідомила, що близько 12:50 біля під’їзду багатоповерхівки по вул. Миру до неї підійшов знайомий, наніс декілька ударів та заволодів її сумкою. Заявниця розповіла, що у сумці було два коштовних телефони, особисті речі та детально змалювала прикмети нападника.

В ході проведених заходів поліцейські встановили та затримано підозрюваного у пограбуванні. Ним виявився 45-річний павлоградець. Для встановлення всіх обставин події чоловіка доставили до Павлоградського відділу поліції. Свій вчинок він пояснив тим, що це він подарував потерпілій телефони та в такий спосіб вирішив повернути подарунки.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж поєднаний з насильством. Ступінь вини чоловіка визначить суд.