На Дніпропетровщині чиновники «по-своєму» відремонтували школу (Фото)

Працівники слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області задокументували незаконні дії посадовців, які завдали державі збитків на суму понад 100 тисяч гривень. Кримінальні провадження відносно керівника школи та директора товариства скеровано до суду.

школа1

На Дніпропетровщині працівники слідчого управління та оперативники УЗЕ викрили директора однієї із загальноосвітніх шкіл Дніпровського району та директора товариства у махінаціях з бюджетними коштами. Посадові особи «по-своєму вигідно» використали освітню субвенцію з фінансуванням у 1,5 мільйони гривень, яка призначалася на капітальний ремонт приміщень школи, покрівлі та навчальних корпусів.

У листопаді 2016 року було підписано акти виконаних робіт, які відображали їх повне виконання. Проте проведеною експертизою було встановлено факт завищення обсягів виконаних робіт.

школа2

Навіть візуальна оцінка об’єктів дала змогу зрозуміти, що певні роботи не проведені, а ті, що виконані — виконані «не на совість». Таким чином, державі було завдано збитків на суму понад 100 тисяч гривень.

За даним фактом, в рамках відкритого кримінального провадження, директору товариства — виконавцю робіт слідчі слідчого управління повідомили про підозру за ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Днями директору школи також повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 КК України. Наразі кримінальні провадження направлені до суду, який вирішить подальшу долю обвинувачених.