На Дніпропетровщині День Соборності відзначать близько 250 тисяч школярів

Школярі активно готуються до чергової річниці Дня Соборності країни. Як саме відзначати цю дату хлопці та дівчата обирають самі: організовують брейн-ринги, флеш-моби, фестивалі та урочисті лінійки. Участь у заходах візьмуть близько 250 тисяч дітей, повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

2

«Одне з найголовніших свят країни діти Дніпропетровщини відзначать різноманітними флеш-мобами, концертами, брейн-рингами, читаннями та квестами. Наймасштабніші заходи пройдуть у Дніпропетровську, Вільногірську, Дніпродзержинську, Жовтих Водах і Криничанському району», – сказав Олексій Полторацький.

Різноманітні тематичні конкурси, виставки та ігри пройдуть також і в центрах позашкільної освіти області. Наприклад, у Дніпропетровському палаці творчості дітей та юнацтва відкрили виставку «З Україною в серці». Вихованці намалювали картини, присвячені Дню Соборності країни. Для хлопчиків та дівчат тут також провели невеликий квест – у кімнатах палацу на них чекали цікаві розповіді про рідне місто, область та країну, знайомства з національною культурою та традиціями.

4

Вихованець 94 школи 12-річний Максим ділиться: «Граючи, нам розповіли про День Соборності. Це коли країна стала єдиною і незалежною. Зникли кордони між сходом та заходом. Це свято важливе і сьогодні, треба пам’ятати свою історію».

Відвідали палац й активні старшокласники міста. Ділилися планами на День Соборності та власними ідеями. У когось буде флеш-моб, хтось проведе урочисту лінійку, дехто організовує музичний концерт.

10-класник Марк Ручка зі школи №5 розповів: «У нашому навчальному закладі пройде лінійка, на якій урочисто піднімуть Прапор країни. Вже є стенд з малюнками дітей. Все це ми організовуємо разом з вчителями».

Добавить комментарий