На Дніпропетровщині дідусь-старожил відсвяткував ювілей (Фото)

17-го січня, свій 95-й день народження відзначив справжній старожил Дніпропетровської області — житель Покрова Микола Олександрович Єлишев. Людей у такому поважному віці на Дніпропетровщині залишилося дуже мало.

Як розповідають у прес-службі Покровської міської ради, життєвий шлях Миколи Єлишева був сповнений випробуваннями, які відображають найбільш буремні події епохи. Його родину не минули жорна репресій 30-х років, коли сім’я була вислана до Північного Уралу в місто Карпінськ. Він рано втратив матір, з самого дитинства хлопцеві довелося важко працювати, аби допомогти родині.

З початком Другої світової Микола Олександрович хоч і мав “бронь”, добився відправлення на фронт. Був простим зв’язківцем, пройшов усі жахи та випробування війни. Микола Єлишев чесно виконував свій солдатський обов’язок, свідченням чого є його бойові нагороди. А потім настало мирне життя, коли потрібно було відбудовувати зруйновану країну. Робота, родина, діти…

В 60-х роках було зроблено важливий крок, який визначив долю цієї сім’ї – родина Єлишевих переїхала до Покрова. Як висококласний спеціаліст, Микола Олександрович зробив свій внесок у розбудову гірничо-збагачувального комбінату. До бойових нагород ветерана додалися орден “Шахтарська слава” та інші численні відзнаки за трудову доблесть мирного часу. Він продовжував працювати навіть тоді, коли міг спокійно вийти на заслужений відпочинок. Колеги згадують Миколу Олександровича як невтомного і професійного фахівця своєї справи. Лише одна цифра красномовно говорить про його мирне життя — загальний трудовий стаж Миколи Єлишева складає більше 60-ти років!

Всі ці роки поряд з Миколою Олександровичем по життю йде його дружина, Олена Йосипівна. За словами ветерана, вона є його надійною опорою та підтримкою.