На Дніпропетровщині клумба постраждала від квіткових вандалів (Фото)

Озеленення вулиць і площ в останні роки стали однією з візитівок Покрова Дніпропетровської області. Вже традиційно з настанням тепла працівники КП “Добробут” розпочали роботи з висаджування квітів.  Чорнобривці, петунії, сульфінії, бегонії, пеларгонії та інші види рослин створюють неймовірні живі картини. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Цьогоріч у Покрові планується висадити близько 20 тисяч квітів на площах, газонах, у парках, скверах і на центральному бульварі Шевченка.

Шкода, але далеко не всі цінують ті зусилля, які витрачаються на озеленення міста. Днями було викрадено 60 саджанців петунії на одній із клумб, поблизу пам’ятного знака Героям Чорнобиля. Зрозуміло, що цей ганебний вчинок планувався заздалегідь. Адже таку кількість саджанців “на віконечко” не поставиш. Ці викрадені квіти  висаджувалися на знак вдячності й поваги до подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Навряд чи крадій замислювався над тим, які збитки він завдає місту. І яку неповагу до усіх покровчан відображає його вчинок.