На Дніпропетровщині переселенцям допомагають знайти роботу, – Валентин Резніченко

Знайти роботу на Дніпропетровщині стало ще легше. Правильно складати резюме, проходити співбесіду, заповнювати документи та будувати ефективний бізнес. Все це – на спеціальних тренінгах та майстер-класах для переселенців на Дніпропетровщині. З 8 по 16 грудня в чотирьох містах області Центр міжнародного грантрайтингу при ОДА спільно з обласним центром зайнятості та ГО «Центр зайнятості вільних людей» організовує «Дні кар’єри» для переселенців. Взяти участь у безкоштовних курсах може кожен, хто був вимушений переїхати зі сходу України до Дніпропетровської області. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Ми втілюємо в життя перший соціальний проект Центру грантрайтингу при Дніпропетровській ОДА – «Дні кар’єри» для переселенців. Чому саме перший проект центру для мешканців Сходу? Бо ми знаємо, це українці, що потребують нашої підтримки, а більшість з них у перспективі – постійні мешканці нашого регіону. Робота – це те, що допоможе їм освоїтися та назавжди залишитися в нашій області», – зазначив Валентин Резніченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Дні кар’єри проходитимуть з 8 по 16 грудня в Павлограді, Нікополі, Дніпродзержинську та Кривому Розі. Саме в цих містах Дніпропетровщини мешкає найбільше переселенців.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном: (056) 742-70-73.

Тренінги, консультації психологів, юристів та представників центрів зайнятості, інформаційні пули про міжнародні гранти та вакантні місця – це все чекає на нових мешканців Дніпропетровщини. Зокрема, учасники дізнаються про альтернативні види зайнятості та інноваційні методи працевлаштування. На майстер-класах їх вчитимуть, як скласти ефективне резюме та підготуватися до співбесіди. Переселенці матимуть змогу зустрітися з потенційними роботодавцями та навіть провести першу співбесіду.

Фахівці Центру грантрайтингу детально зупиняться на проектах розвитку підприємницьких навичок та підтримки бізнес-ініціатив. Важливий аспект: учасники практикуватимуть подання заявок на отримання міжнародних грантів.

Наразі на Дніпропетровщині мешкає майже 76,7 тис. переселенців. Найбільше жителів Сходу України оселилося в Кривому Розі, Нікополі, Павлограді та Дніпродзержинську – близько 21 тис.

Дні кар’єри проходитимуть у рамках Проекту ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь