На Дніпропетровщині підліткам-вандалам заважали скульптури (Фото)

У Нікополі поліція встановила підлітків, які пошкодили оздоблення краєзнавчого музею. Поліцейські притягнули батьків неповнолітніх правопорушників до адміністративної відповідальності. Також вони мають сплатити завданий музею збиток, а це понад 9 тис. гривень. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Розваги» школярів зафіксували камери відеоспостереження музею, виведені до черговій частині Нікопольського ВП. На них видно, що 25 листопада перед будівлею краєзнавчого музею невідомі б’ють глиняні скульптури та ліхтарі вуличного освітлення.

На місце було скеровано екіпаж сектору реагування патрульної поліції. Правоохоронці вилучили у бешкетників лампи, які ті встигли викрутити з ліхтарів, та доставили дітей до відділу поліції. Встановлено, що правопорушення вчинили школярі 11, 12 та 14 років. Двоє з них – брати.

Нагадаємо, що адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення правопорушення 16-річного віку. Згідно зі ст. 1178 Цивільного кодексу України, шкоду, завдану дитиною до 16 років, відшкодовують батьки.

4 грудня поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), яка тягне за собою накладення штрафу. З підлітками та батьками проведено роз’яснювальну роботу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!