На Дніпропетровщині податківець опинився на лаві підсудних за вимагання хабара

Прокуратурою Дніпропетровської області направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника управляння доходів і зборів з фізичних осіб Державної податкової інспекції одного з районів Дніпропетровська за ч.2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди).

Так, під час перевірки продуктового магазина, в якому була відсутня передбачена законом ліцензія на продаж алкогольної продукції та документи, що підтверджують сплату акцизного податку, вказана службова особа вимагала від підприємця хабар в розмірі 1900 гривень щомісячно протягом усього терміну діяльності магазину або 20 тисяч гривень  одноразово за вплив на працівників ДПІ з метою недопущення подальших перевірок.

8 вересня під час одержання 20 тисяч гривень хабара чоловіка викрито правоохоронцями. Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді штрафу від 12 750 до 25 500 гривень або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, із спеціальною конфіскацією.

За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

Залишити відповідь