На Дніпропетровщині продавець виявила підроблені документи (Фото)

У м. Жовті Води Дніпропетровської області поліція завадила чоловіку оформити кредит за підробленим паспортом. 20 травня 48-річний чоловік прийшов до магазину, надав банківському співробітнику паспорт та ідентифікаційний код і висловив бажання отримати кредит на побутову техніку.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Під час перевірки документи викликали підозру у співробітниці банку і жінка викликала поліцію. На місці події слідчо-оперативна група Жовтоводського ВП затримала чоловіка та вилучили у нього підроблений паспорт і код.

Відомості за даним фактом були внесені до ЄРДР за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Відповідно до санкції статті чоловіку загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2-х років.

 

Головне фото: з відкритих Інтернет-джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!