На Дніпропетровщині Сєвер та Піт стали учасниками міжнародної виставки собак
15 червня у місті Новомосковську під егідою федерації кінологів Європи відбулася виставка собак класу «САСІБ». У показових виступах службових та охоронних порід взяв участь і кінологічний центр ГУНП в Дніпропетровській області. 5 чотирилапих вихованців вправно продемонстрували виконання команд із пошуку вибухівки, знаходження та затримання зловмисників.
З відмінним результатом в змаганнях взяли участь вже відомі у місті Новомосковську службовий пес породи німецька вівчарка на прізвисько Сєвер та його не менш легендарний брат на прізвисько Піт.
За словами начальника кінологічного центру Головного управління в Дніпропетровській області підполковника поліції Георгія Пецан, на рахунку вихованців центру чисельні розкриття тяжких злочинів та організованих пошуків безвісти зниклих людей. Інспектори-кінологи Євгеній Панасюк та Сергій Зимовченко вміло підтримують вже набуті навички своїх вихованців та професійно розвивають нові, які допомагають виконувати завдання поліцейського.
Поліцейська команда показала відмінні результати, за що вихователі отримали почесні грамоти, а чотирилапі вихованці по великому пакунку смаколиків.