На Дніпропетровщині у ДТП загину 16-річний хлопець (Фото)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 7 серпня о пів на п’яту годину вечора на 9 км об’їзної автодороги міста Новомосковськ.
За попередніми даними, зі сторони Харкова в напрямку Дніпра рухався автомобіль «BMW X4». В цей час в попутному напрямку попереду рухався мопед «Honda tact» під керуванням неповнолітнього керманича. При здійсненні повороту ліворуч хлопець не впевнився у небезпеці свого маневру, внаслідок чого відбулося зіткнення, зазначають у прес-службі поліції.
Внаслідок ДТП 16-річний водій мопеда від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди. Розпочато розслідування.
Шановні водії мототранспорту! Вкотре закликаємо Вас до відповідальності за кермом та звертаємось з переконливим проханням – дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте вдвічі уважними та відповідальними на дорозі, використовуйте пасивні засоби безпеки. Ні в якому разі не перевищуйте швидкісний режим, не виконуйте невиправданих маневрів, завжди оцінюйте дорожню обстановку та погодні умови, не піддавайте випробуванням власну долю і долю людей, які можуть стати жертвами вашої легковажності!




