На Дніпропетровщини відзначили перспективних літературних авторів (Фото)

Днями відбулася церемонія нагородження переможців і фіналістів Всеукраїнського конкурсу “Літературна надія Дніпра – 2017”. До Дніпра приїхали гості з усіх куточків України: з Запоріжжя, Кам’янського, Вінниці, Харкова, Київської, Хмельницької областей. Нагадуємо, що конкурс проводиться раз на два роки, а основною ідеєю проекту є популяризація творчості молодих українських авторів.

19800726_1352609611521355_7182454928443851865_o

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

–    Ми дуже раді, що наш конкурс постійно розвивається та розширює свої кордони. Якщо перша «Літературна надія Дніпра 2011» – це був міський  конкурс, то вже три наступні мають рівень Всеукраїнських. Адже багато наших учасників представлять різні регіони нашої країни – розповідає в.о. заступника директора Центральної бібліотеки Наталія Шелест.

19956862_1352631141519202_4568284084515666533_o

Цьогорічний конкурс, за словами організаторів, мав певні відмінності від попередніх. По-перше, була додана нова номінація – «Гумор». По-друге, у конкурсі мали право брати участь автори, які своїм життєвим шляхом або творчістю пов’язані з містом Дніпром,  або ж дія твору відбувається у Дніпрі. По-третє, конкурс проводився в першій половині року, на відміну від трьох попередніх, коли переможців визначали взимку. Твори оцінювало професійне журі у складі 24 письменників та бібліотекарів з різних куточків України, зазначають у  прес-службі бібліотеки.

19800861_1302326926551557_6399800150792441828_o

– Вибір був непростим, до фіналу із 100 робіт пройшло 30. Рівень усіх фіналістів досить високий. Кожен з авторів має свій характерний почерк, свою родзинку, – говорить голова журі Наталія Дев’ятко.

 Тож переможцями Літературної Надії Дніпра 2017 стали:

Номінація «Гумор»

І- місце – Віталій Кривоніс (м. Дніпро)
ІІ місце – Вадим Лимар (м. Дніпро)
ІІІ місце – Тимофій Федорець (м. Дніпро)

Номінація «Проза»

І- місце – Геннадій Горовий (м. Обухів Київської області)
ІІ місце – Віталій Кривоніс (м. Дніпро)
ІІ місце – Любов Загоровська (м. Івано-Франківськ)
ІІІ місце – Альона Забіяка (м. Кам’янське Дніпропетровської області)
ІІІ місце – Богдан Звоник (м. Дніпро)
ІІІ місце – Наталя Кошель (м. Запоріжжя)

Номінація «Поезія»

І- місце – Олена Іськова-Миклащук (с.Вербівці Шепетівського району Хмельницької області)
ІІ місце – Наталія Данилюк (с. Перегінське Рожнятівського району Івано-Франківської області)
ІІІ місце – Юлія Григорук (м. Вінниця)

Привітати учасників конкурсу прийшли члени журі, дніпровські письменниці Еліна Заржицька, Ольга Рєіна, Олена Швець-Васіна, фіналісти та колишні переможці конкурсу. Переможці та фіналісти отримали дипломи та цінні призи.

–   Нагорода – це завжди приємно. Тепер хочеться творити ще більше і ще краще. Я вдячний організаторам за такий чудовий конкурс, радий, що приїхав у Дніпро, особисто зустрівся з друзями письменниками, яких знав до цього лише за соціальними мережами. Сподіваюсь, що коло друзів під час цього візиту збільшиться і ми будемо підтримувати творчі контакти, – ділиться враженнями від перемоги Геннадій Горовий.

Скайпом привітала переможців член журі з Миколаєва, прозаїк, журналіст, науковець, член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України Віра Марущак. На скайп-зв’язку була також Наталія Данилюк з Рожнянського району Івано-Франківської області – одна з переможниць у номінації «Проза».

За словами організаторів, у наступному році має вийти колективна збірка робіт фіналістів та переможців проекту, прикрашена ілюстраціями студентів театрально-художнього коледжу.

Також молоді майстри слова зможуть популяризувати свою творчість завдяки допомозі бібліотек міста, які влаштовують постійні зустрічі молодих поетів та письменників із читачами.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!