На Дніпропетровщині внаслідок вибуху боєприпасу загинув «чорний археолог»

Вибух пролунав в місті Зеленодольськ в суботу о 16.00 саме тоді, коли 48-річний чоловік у власному гаражі намагався за допомогою слюсарних інструментів витягти пороховий заряд. Внаслідок вибуху чоловік загинув. Про це повідомили в Нікопольському ВП ГУ НП в Дніпропетровській області.

Як стало відомо поліцейським від товариша загиблого, вони вдвох є «чорними археологами». Протягом тривалого часу займалися пошуками артефактів часів Другої світової війни. Напередодні трагічної події поблизу хутораМар’янівка біля м. Зеленодольська їм вдалося відкопати з-під землі 10 снарядів часів Другої світової війни. Один з цих снарядів потерпілий забрав до свого гаражу, а інші вони розділили та поклали в два поліетиленові мішки. Ці мішки вони закопали поблизу огорожі міськводоканалу.

12 грудня 2015 року потерпілий вирішив розібрати снаряд, щоб продати порох, а металеві частини здати як метал, але снаряд вибухнув, що привело до трагічних наслідків.

Даний факт кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (нещасний випадок).

Добавить комментарий