На Дніпропетровщині затримано на хабарі в 131 тисячу гривень працівника юстиції

У Дніпропетровській області затримано  посадову особу при отриманні хабара у 131 000 гривень. Зловмисниця вимагала гроші за передачу на відповідальне зберігання арештованого автомобіля з метою подальшого його викупу. Про це повідомили в ГУМВС України в Дніпропетровській області.

«Працівниками управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Дніпропетровській області було викрито факт вимагання неправомірної вигоди начальником одного з відділів державної виконавчої служби районного управління юстиції у Дніпропетровській області. Зловмисниця вимагала від фізичної особи неправомірну вигоду у сумі 131 000 гривень за передачу на відповідальне зберігання арештованого автомобіля з метою подальшого викупу та зменшення суми його вартості на 50 %.», — йдеться у повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Відповідальність за вищевказане кримінальне правопорушення передбачає позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років та зі спеціальною конфіскацією майна.

 

Добавить комментарий