На Дніпропетровщині чоловіки розраховувалися в магазинах чужими грошима

У Кам’янському поліцейські викрили двох чоловіків, причетних до крадіжок грошей з чужих рахунків. В обох випадках підозрювані знайшли загублені картки на вулиці та свідомо викрали з них гроші.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Як повідомили в ГУ НП України у Дніпропетровській області, чоловіки підібрали на вулиці чужі банківські картки з безконтактною технологією проведення платежів. Зловмисники свідомо привласнили знахідку та витратили гроші з чужих рахунків  замість того, щоб віднести іх до банку.

У Південному районі міста 58-річний раніше судимий чоловік майже три тижні здійснював розрахунки у супермаркетах карткою 54-річної жінки. На лівобережжі міста 36-річний містянин пішов по магазинам з карткою 71-річної жінки.

Обом фігурантам за погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою повідомили про підозру у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану за ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України та у привласненні офіційного документа з корисливих мотивів за ч.1 ст. 357 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Поліцейські закликають власників банківських карток бути більш уважними до умов зберігання та використання платіжних карток. У разі втрати картки одразу ж повідомте в банківську установу та заблокуйте можливість її використання.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!