На автодорогах Дніпропетровщини ввели обмеження

У Дніпропетровській області на мережі автодоріг державного значення  ведено сезонні обмеження руху для великовагового транспорту за умови підвищення температури понад +28º С. Повідомили у Службі відновлення у Дніпропетровській області.

«У зв’язку з підвищенням температури повітря вводяться тимчасові обмеження руху для великовагового транспорту вагою понад 24 тони, або навантаженням на вісь понад 7 тон.  Для збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися при температурних показниках повітря більш ніж +28 градусів за Цельсієм в період з 10:00 до 20:00», – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Обмеження не стосуються транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Для тимчасової стоянки транспортних засобів використовуватимуться майданчики в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. Додаткова інформація про місця для відстою розміщена на нашому сайті та на мережі автодоріг у вигляді інформаційних панно.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *