На дніпровських вулицях відновлюють освітлення

У Дніпрі цього року на понад 250 вулицях планується відновити, модернізувати чи побудувати зовнішнє освітлення, де його ніколи не було. На цих об’єктах буде встановлено 7 400 світильників, замінено 27 тис. ламп, змонтовано близько 260 км ліній зовнішнього освітлення (самонесний ізольований дріт). Про це розповів в. о. директора комунального підприємства «Міськсвітло» Микола Січовий.

За його словами, нинішнього року особлива увага підприємства буде зосереджена на відновленні та модернізації освітлення у внутрішньоквартальних та внутрішньодворових проїздах будинків.

«У своїй роботі також цього року плануємо активно міняти та встановлювати нові електроопори. У планах змонтувати близько 400 нових опор та замінити 200 аварійних. Загалом відновлюватимемо освітлення у різних районах міста, у тому числі і приватному секторі та віддалених мікрорайонах. Наприклад, продовжуватимемо працювати у Діївці, на Ігрені», — сказав Микола Січовий.

Серед масштабних робіт, які нині тривають, — будівництво зовнішнього освітлення по вулиці Криворізькій, від вул. Київської до вул. Макарова. Це та ділянка, де вуличного освітлення ніколи не було. Нещодавно, закінчено роботи по вул. Будівельників, де встановлено сучасні, енергоощадні LED-світильники. Нині таке ж LED-освітлення комунальники улаштовують по Кайдацькому шляху уздовж правобережного з’їзду з мосту.

 

Фото: з відкритих джерел