На Придніпровській залізниці тяжко травмувався 11-річний хлопчик

На Придніпровській залізниці тяжко травмувався 11-річний хлопчик, який невдало спробував проїхатися вантажним поїздом. Про це повідомляє “Придніпровська залізниця”.

Близько 22:00 на залізничному перегоні Новогупалівка – Славгород машиніст електропоїзда помітив між коліями нерухоме тіло і повідомив про це диспетчера станції Славгород.

Через відсутність під’їзду для автотранспорту – «швидкої» та міліції – на місце було направлено резервний локомотив, машиніст якого і виявив хлопчика із травмами голови та привіз його на станцію Славгород.

Реанімобілем постраждалу дитину спочатку доправили до Синельниківської міської лікарні, але з огляду на тяжкість травм перевезли до Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.

За попередніми даними, хлопчина, який спізнився на приміський поїзд, вирішив під’їхати додому вантажним потягом, однак не втримався і зірвався на щебінь у міжколійному просторі.

Обставини нещасного випадку, зокрема, чому неповнолітній у таку пізню годину перебував на залізниці без нагляду дорослих, з’ясовуються.

Придніпровські залізничники закликають громадян неухильно дотримуватися правил безпеки на залізничних об’єктах та не наражати себе на небезпеку, використовуючи для проїзду рухомий склад, не пристосований для цієї мети.

Добавить комментарий