На вихідних жителі Дніпропетровщини масово порушували закон (Фото)

На Дніпропетровщині у період нереста водний патруль бореться з правопорушниками. За минулі вихідні фахівці виявили  сім рибалок-браконьєрів. Зазначають у  прес-службі поліції.

Так, на березі річки Самари поліцейські помітили невідомого, який вибирав сітки з рибою. На березі річки Татарка виявили двох осіб із забороненим знаряддям лову – чоловіки ловили рибу острогами. У Новомосковську також охоронці порядку затримали на березі двох громадян, які виловили сіткою дві щуки та десять карасів. За підрахунками рибінспектора нанесений збиток – понад 850 гривень.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Поблизу Придніпровського пляжу водний патруль також виявив браконьєра з сіткою. У селі Вороновка охоронці порядку помітили, як до берега під’їхав автомобіль ЗАЗ з гумовим човном. Як з’ясувалося, їхній власник приїхав за виловом – зокрема дістав жилкову сітку, довжиною 40 м, в якій було 11 карасів та 2 ляща. За інформацією рибінспектора, збиток склав 527 гривень.

У усіх випадках на порушників склали протоколи за ст.85 КУпАП (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу).

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!