Надіслати запит до Дніпропетровської ОДА можна у будь-який зручний спосіб

Особисто, письмово, телефоном, факсом чи електронною поштою – надіслати запит до Дніпропетровській ОДА можна у будь-який зручний спосіб, нагадують в управління по роботі зі зверненнями громадян.

Маєте питання з соцзахисту, медицини, сільського господарства, транспорту та іншого? Будь-який громадянин може дізнатися відповідь у Дніпропетровській ОДА.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Заявку можна відправити листом: 49004, м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1, Дніпропетровська облдержадміністрація (на конверті вказати «Публічна інформація») чи електронною поштою: public@adm.dp.ua.

 Також можна зателефонувати чи скористатися факсом: (056) 742-70-61, (056) 742-85-54.

Передати запит можна й особисто. Зверніться до інформаційно-ресурсного центру «Відкрита влада». Він розташований на першому поверсі Дніпропетровської ОДА (пр. Кірова, 1, кабінет №6). Графік роботи: з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45).

Зазвичай відповідь надається протягом п’яти робочих днів з моменту отримання запиту. Та якщо вона потребує обробки багатьох  даних, то термін може бути подовжено до 20 робочих днів. Коли запит стосується захисту життя чи свободи людини, стану довкілля, якості продуктів і предметів побуту, аварій та катастроф, відповідь надається протягом 48 годин.

Підпис до фото –  Надіслати запит до Дніпропетровської ОДА можна у будь-який зручний спосіб

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь